פסיכותרפיה - טיפולי אישי

מזמינה אותך לסדרת מפגשים עם קול האמת

מפגש פרטי אנושי

מיועד לאדם שמסתובב בחייו כשבתוכו מתקיים מאבק פנימי היוצרים אי שקט  הגורמים  לעצב יותר מאשר שמחה בפן הזוגי\mיני, אישי

זה לא מרפה לאורך זמן ומרגישים מרוקנים אנרגטית וכבר שוחחתם עם חברים, מכרים, עם עצמכם ואין תזוזה הכול אותו הדבר

בקיצור לא נעים בכלל לחיות ככה.

או לחלופין, עבור מי שזקוק לשיחה ערה על נושא נקודתי מציק ומטריד באותם נושאים אשר עבורם נדרשת פרספקטיבה נוספת כדי להרחיב את שדה הראייה לקבלת תשובות ברורות יותר לחיים.

לשם כך מזמינה אותך למפגש פרטי על כל נושא שמטריד אותך כרגע בחייך כי לבד לא נעים לעבור את זה.
תוך כדי שיחה נמצא את הדרך המדויקת עבורך כדי להבין ולעבור כל מצב שאינו תואם לרוחך ואינו מסב לך אושר.

בנוסף, אני משלבת טיפול במגע אנרגטי מתוקשר במידה ואני מרגישה שנחוץ בכדי לאזן את המערכות האנרגטיות שיוצאות מאיזון ואשר תורמות את חלקן לכל המארג הזה שנקרא אדם.

איך ניתן לדעת שהם יצאו מאיזון?

אם מרגישים עייפות, חולשה כללית, בלבול מחשבתי, לחץ פנימי, חוסר שקט והמחשבות לא מפסיקות להציק וכד'.

עד שעה וחצי מפגש

לכל אותם א-נשים שמבקשים שיטה\גישה כיצד לבצע עזרה עצמית,

פיתחתי את גישת "קול האמת" כסדרה מובנת, להבין איך המכונה הזו עובדת כדי ללמוד להכיר ולפגוש את עצמינו באמת.
הכל מתחיל ונגמר בנו אז בואו נתחיל לעזור לעצמנו, כלומר, לקחת את עצמינו ברצינות הפעם.

 

גישת "קול האמת" – תהליך ליווי אישי של 9 מפגשים ותרגול מעשי:
מיועד למי שבוחר לקחת את כל סדרת המפגשים, בה יוצאים לדרך משותפת ונכנסים לתהליך אינטנסיבי שמגייס כל אדם לעבור תהליך אישי אינטימי עם עצמו.
כל המפגשים הללו יפגישו אותך מול עצמך כשבתוך כך תבין שהסרט שאתה חיי בו יכול להשתנות וזה מאוד תלוי בנחישות שלך לשינוי ובכוח הרצון בשילוב ההבנה שאף אחד לא יעשה את העבודה במקומך והכול תלוי בך. כלי הטיפול נמצא בך ועליך מוטלת האחריות.
זהו תהליך שמחייב רצינות, נחישות ותרגול יום יומי בכדי שהאנרגיה החדשה שתיווצר תיצור את הסדר המבוקש לרווחתך האישית בפן האישי.

אלו הם 9 מפגשים של שיחה מרתקת ותרגול דרך דמיון מודרך, ריסטרטינג מחדש.
התחנות בהם ניגע ונעבור בהן ריפוי, הן ממפגש הזרע והביצית שיצרו אותך ועד לרגע הזה בו אתה מבקש שינוי.
זוהי מעין בת קול פנימית, האומרת שהגיע הרגע לשינוי.

המפגשים בני עד שעה וחצי כל מפגש + 2 טיפולי מגע אנרגטי מתוקשר , שנוצרו בכדי להשיל אנרגיה שאיננה משרתת את השדה האנרגטי לצורך קליטת האנרגיה החדשה שתיווצר באמצעות התרגול.
אחרי שכל השיטה הובנה ותורגלה בהצלחה יוצאים ל- 21 ימי תרגול בבית ותוך כדי חוזרים ל-2 טיפולים במגע נוספים בתאום מראש.

לאחר מכן ,אחת לחודש מתקיים מפגש רענון וטיפול במגע ובסה"כ 9 טיפולים במגע בכדי לפנות מקום לאנרגיה החדשה שנוצרת ומשם, השיטה שלך והיא שלך לכל החיים, כך שכל שעליך לעשות הוא לתרגל אותה ולהרגיש איך הכול מסתדר בסדר הדברים המדויק לך ועם הזמן החיים מקבלים כיון חדש ובאנרגיה חדשה.
אנו לומדים לברוא מציאות תוך כדי התרגול עצמו ומבינים איך ניתן לעשות זאת וכך ההבנה מתיישבת ומבינים שמי שלמעשה מפלס את דרככם בחיים הם אתם עצמכם, באמצעות האנרגיה שלכם, בין אם בפן הזוגי , המיני, האישי תעסוקתי ובכל נושא שתבחרו.

שדה הראייה הפנימי מתרחב וכך הרבה יותר נעים לצעוד בחיים, כי יש משהו שלקח את המושכות לידיים ומכוון את הספינה והוא אתם, כך  הכל נעשה יותר ברור, רמת הדיוק מתחדדת ומרגישים את ההגשמה ואת הנגיעה בפוטנציאלים הגבוהים וממש רואים את זה קורה בחיים.
אני יכולה לומר שלא מדובר במטה קסם וזהו תהליך כמו כל תהליך שמצריך זמן תרגול זה כמו לפתח שריר רדום או לא מתורגל מספיק וכל מי שבוחר לעבור אותו, מקבל שיטה\גישה שהיא שלו לכל החיים. והכי חשוב הוא לתרגל אותה עד שהיא ממש נטמעת ומרגישים את זה.

יכולה לומר שיש כאלה שהגישה התמירה אותם יחסית מהר ויכולה לומר שיש כאלה שלוקח להם זמן

שמה לב שיש בשלות לזה לכן אני לא מקבלת כול אחד רק מי שממש על זה

דרך גישת "קול האמת". אני ,הסכמתי להתחבר לכול מנעד ריגשותי לעבור דרכם ועדין ממשיכה לעבור מה שהתנתק לפני הרבה מאוד שנים מתוך נסיבות חיי ולא בידיעתי ודרך המעבר הרגשי עם גישת "קול האמת" מרגישה את הבטחון שהשיטה מעניקה ורואה איך חיי משתנים לנגד עיני לטובה

יודעת שאני צועדת את היעוד שלי שהולך ומתרחב מרגע לרגע ומיום ליום ומראה לי את הדרך דרך קול האמת. ראיתי ורואה איך מטופלי מתפתחים בכול מפגש ומרחיבים את מנעד רגשותיהם שפעמים לא פשוט שם אך חייהם הפכים עם הזמן  למקום שהרבה יותר ער ונעים לחיות בתוכו ובנוסף החיים מקבלים כיוון מדויק . ראיתי את החיבור ולכן חשוב לי להעביר אותו הלאה ולחנוך רבים אחרים על מנת להרחיב את השרויים בכאב רגשי.

לכך החיים הכשירו אותי ופה בין שאר הדברים בחיי יושב השפע שלי לכן אני לא מרגישה שאני עובדת ולו יום אחד בחיי וזה כי הלב שלי מסונכרן עם העשייה שלי. שואלים אותי בטח את מתעייפת אחרי טיפול ולהפתעתם של כולם אני מציינת שנהפוך הוא אני רק מתעוררת יותר ויותר על מנת לקבל ידע נסוף שהאנשות זקוקה לו כדי לאפשר לכול אדם לחיות בעולם מתוך מקום של חיבור אמיתי לעצמו.

בהצלחה!
מזמינה אתכם למפגש יחד איתי המשנה חיים.
להרשמה למפגש  התקשרו לנייד שלי: 052-33-8000-3
המון אהבה שרי.